Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti

Concurs pentru ocupare post contractual Șef SVSU
2021-01-26 09:37:03

Concurs pentru ocupare post contractual Șef SVSU

În conformitate cu prevederile H.G. nr. 286/2011 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzătoru funcțiilor contractuale și a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice și a Ordinului MAI nr.75/2019 pentru aprobarea Criteriilor de performanță privind constituirea, încadrarea și dotarea serviciilor voluntare și a serviciilor private pentru situații de urgență, Primăria comunei Coțofănești, str. Principală, nr.412, jud. Bacău, anunță organizarea concursului petru ocuparea pe durată nedeterminată a următorului post de natură contractuală:

• 1 post Șef SVSU, referent, treapta IA, din cadrul aparatului de specialitate al Primarului comunei Coțofănești.

Condițiile de participare le regăsiți în documentul atașat.

Fișiere atașate

Horărâri CJSU