Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti

2020-09-14 13:15:51

COMUNA COȚOFĂNEȘTI, titular al proiectului  "Alimentare cu gaze naturale a comunei Coțofănești , sat Bîlca, Borșani, jud. Bacău" propus a fi amplasat în satele Coțofănești, Bîlca, Borșani. Comuna Coțofănești, județul Bacău, anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția pentru Protecția Mediului Bacău, în cadrul procedurii de evaluare  a impactului asupra mediului.

Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Bacău din str. Oituz, nr.23, în zilele de luni până joi, între orele 8-16 și vineri între orele 8-14 și la următoarea adresă de internet www.apmbc.anpm.ro .

Publicul interesat poate înainta comentarii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a Agenției pentru Protecția Mediului Bacău.

Alegeri locale

Horărârea CJSU